خدمات پكيج ایران رادیاتور

خدمات پكيج بوتان

نصب، تعمير و سرويس انواع پكيج و آبگرمكن

لوگو ایران رادیاتور
لوگو بوتان
لوگو بوش

پشتیبانی به صورت آنلاین


برای ثبت درخواست انلاین

را کلیک کنید

درخواست سریع سرویسکار


شماره تلفن تماس

را کلیک کنید

روش هایی برای خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل

گاهی ممکن است کنترل کولر گازی خراب یا گم شده باشد؛ در این صورت تنها چیزی که کارتان را راه می اندازد، چگونگی روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل است. امروزه بسیاری از تلفن های همراه، اشعه مادون قرمز دارند که می توانید از طریق آن، کولر کازی را کنترل کنید. همچنین به وسیله دکمه هایی که روی خود کولر گازی قرار دارد می توانید این کار را انجام دهید. اگر کولر گازی شما با هیچ روشی روشن نمی شود، ممکن است دچار مشکل شده باشد که با خدمات تعمیر کولرگازی در مشهد یا شهر محل سکونت شما، به راحتی حل می شود.

روشن و خاموش کردن کولر گازی بدون کنترل با استفاده از دکمه پاور

در دنیای امروزی، اغلب برندهای تولیدی تلاش می کنند تا کولر گازی خود را به صورت کاملا بدون نقص و ظاهری جذاب و خیره کننده به فروش برسانند. به همین علت است که هیچ گونه دکمه روشن – خاموشی بر روی بدنه آن ها مشاهده نمی کنید. اما این موضوع به معنای این نیست که بخش داخلی انواع مختلف کولر گازی، عاری از دکمه است و تنها راه دسترسی به تنظیمات آن ها از طریق کنترل امکان دارد!

خوب است بدانید که اگر شما اقدام به باز کردن درب جلویی کولر گازی کنید، با دکمه ای روبرو خواهید شد که در قسمت کناری آن گزینه On/Off درج شده است. بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا از طریق این دکمه که دقیقا زیر روکش فلزی صفحه فیلتر هوا تعبیه شده است، جهت روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل اقدام فرمایید.

دقت کنید که بر اساس نوع برند تولید کننده کولر گازی، ممکن است که این دکمه در بخش های مختلفی از کولرهای گازی تعبیه شده باشد. از این رو، باید بعد از اینکه اقدام به باز کردن پنل جلویی یونیت داخلی کردید، با دقت به دنبال این دکمه بگردید تا بتوانید آن را پیدا کنید.

روش خاموش روشن کردن کولرهای اسلیپ با نصب اپیکیشن

روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل با گوشی و اپکیشن های مرتبط

یکی از راهکارهای آسان برای روشن و خاموش کردن اسپیلت، نصب کردن برنامه بر روی موبایل هوشمند و استفاده از آن است. بدین منظور ابتدا باید اپلیکیشن ریموت کنترل مربوط به برند و مدل اسپلیت خود را دانلود و نصب کنید. سپس توسط سنسور مادون قرمز که درون گوشی موبایل وجود دارد، می توانید جهت روشن و خاموش کردن کولر گازی اقدام نمایید.

“پیشنهاد می کنیم قبل از دانلود اپیکیشن های مختلف، از وجود سنسور مادون قرمز در تلفن همراه خود اطمینان حاصل کنید”

کنترل کولزگازی با کلید قطع کننده مدار

خاموش و روشن کردن کولرگازی می تواند از طریق استفاده از کلید قطع کننده مدار نیز اتفاق بیفتد، این روش بسیار راحت است و زحمت خاصی هم ندارد. اگر همچنان ریموت کنترل شما ناپدید است و آن را پیدا نمی کنید، استفاده از کلید قطع کننده به شما کمک خواهد کرد تا بدون آنکه درجه کولرگازی را تغییر دهید، دستگاه را خاموش و روشن نمایید.

روشن و خاموش کردن کولرگازی بدون کنترل در برندهای گوناگون

روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل در برند های مختلف

اشکال در عملکرد ریموت کولرگازی و گم شدن کنترل، باعث می شود تا راهکارهای متفاوتی را برای کنترل کردن کولر گازی پیش بگیرید. موارد زیر نحوه روشن و خاموش كردن كولر بدون كنترل در برند های مختلف موجود در بازار ایران به صورت اصولی هستند که می توانید با بررسی این مطالب، مشکلتان را برطرف کنید.

کنترل کردن کولرهای گازی جنرال بدون کنترل

در کولر گازی های جنرال شما می توانید از دکمه قرمز یا سفید که در شاسی کوچک سمت راست یا چپ این دستگاه قرار دارد استفاده نمایید. این دکمه معمولا در کنار Auto و شاسی قرار می گیرد که با فشار دادن کوچک آن، دستگاه جنرال روشن یا خاموش خواهد شد.

این روش ساده و بدون نیاز به کنترل فیزیکی است و می توانید به راحتی دستگاه را کنترل کنید. لطفا توجه داشته باشید که شاید نحوه روشن و خاموش کردن دقیق دستگاه بستگی به مدل و سال تولید کولر گازی جنرال شما داشته باشد. بنابراین به دستورالعمل های دقیق و دفترچه راهنمای دستگاه هم مراجعه کنید.

روش روشن كردن كولر گازی ال جی بدون كنترل

روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل در برند الجی

برای روشن کردن کولر گازی ال جی بدون کنترل، باید دکمه مربوط به روشن یا خاموش کردن دستگاه را که در قسمت زیرین فیلتر یونیت داخلی قرار دارد، پیدا کنید.

برای این منظور، باید فیلتر گرد و خاک را بلند کرده و از دکمه مورد نظر که در قسمت مخفی شده زیرین است، استفاده کنید. این کار به شما امکان می دهد تا به دکمه مورد نظر دسترسی پیدا کنید و آن را روشن یا خاموش کنید.

روشن كردن كولر گازی گری بدون كنترل

برای روشن کردن کولر گازی گری بدون کنترل، باید دکمه پاور را پیدا کنید. در این دستگاه ها معمولا در کنار چراغ های نشانگر و تایمر کولرگازی، دکمه ای قرار دارد که در قسمت چپ پره های یونیت داخلی است. شما می توانید برای روشن کردن کولرگازی بدون کنترل برند گری، دکمه پاور را فشار دهید.

با فشار دادن این دکمه، دستگاه روشن خواهد شد و عملکرد خود را آغاز می کند. لطفا توجه داشته باشید که قرارگیری و نحوه عملکرد دکمه پاور ممکن است بستگی به مدل و نسخه خاص کولر گازی گری شما داشته باشد.

شیوه روشن كردن كولر گازي سامسونگ بدون کنترل چگونه است؟

روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل در برند سامسونگ

برای روشن کردن کولرگازی سامسونگ بدون استفاده از کنترل از راه دور، باید دکمه های on و off را در قسمت زیرین روکش فلزی صفحه فیلتر هوای دستگاه پیدا کنید. این دکمه ها معمولا با حروف on و off برچسب گذاری شده اند. برای دسترسی به این بخش، لازم است روکش فلزی را باز کنید و زیر آن را بررسی کنید.

کلام آخر

به طور کلی، گم شدن کنترل کولر گازی موضوعی اجتناب ناپذیر است و برای هر مصرف کننده ای اتفاق می افتد. شما عزیزان می توانید جهت روشن و خاموش كردن كولر گازی بدون كنترل از روش های مذکور مانند استفاده از تلفن همراه، دکمه پاور دستگاه و قطع کننده مدار امتحان کنید؛ منتها در نظر داشته باشید که قرار گرفتن دکمه پاور در هر برندی، متفاوت است و شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های این تجهیزات، کنترل اورجینال خودشان را تهیه نمایید. همچنین می توانید در صورت خراب شدن کولر گازی به سایت تاسیسات خدمات ایران مراجعه کنید تا بهترین سرویسکاران برای رفع مشکل به محل شما اعزام شوند.

پست های اخیر

تنظیم پکیج

کردی در حال تعمیر و سرویس کردن پکیج گه چرا خاموش می شود؟

شخصی در حال سرویس کردن پکیج

شخصی در حال سرویس کردن پمپ پکیج

تنظیم فشار گاز پکیج